Articles Comments

Pożyczki prywatne

Pewnie każdy choć raz w życiu (akurat mi to się zdarzało częściej, ale to już inna sprawa) miał taki czas, że brakowało mu gotówki. I co wtedy zrobić? Oczywiście można poprosić o wsparcie znajomych, rodziców, rodzeństwo czy ciocię Helenę z Zachodu.

Ale wiadomo, że z rodzina najlepiej wychodzi się na zdjęciach a znajomi tez mogą w końcu spojrzeć na nas krzywym okiem lub zacząć unikać naszego towarzystwa. Poza tym różne wypadki się zdarzają i lepiej nie mieć długów w znajomym towarzystwie. Ale stało się. Potrzebujemy gotówki? I co wtedy. Bierzemy kredyt. Ale tak się zdarzyło, że potem nie mamy jak go spłacać i zaciągamy kolejny, więc mamy już dwa kredyty. W końcu dochodzi do sytuacji, że kredyt goni kredyt, a my wciąż nie mamy pieniędzy. Wówczas można zaciągnąć pożyczkę dla zadłużonych. Jak to zrobić? Bardzo prosto.

Banki mają w swojej ofercie specjalny kredyt dla zadłużonych, który polega na tym, że wszystkie kredyty kumulują się w jednym i zadłużony spłaca już nie kilka kredytów w kilku ratach, ale jeden kredyt w mniejszych ratach. Dzieje się tak, ponieważ banki przejmują spłatę, ale w zamian zadłużony ma wydłużony okres spłaty. Kredyt dla zadłużonych może się wiązać z zastawem pod hipotekę lub bez hipoteki, jeśli zadłużony nie posiada nieruchomości, lecz tutaj trzeba spełnić warunek uzyskania co miesiąc konkretnych dochodów. Jeżeli więc ktoś ma kilka kredytów do spłacenia, warto rozważyć opcję kredytu dla zadłużonych.

Written by

· Tagi: , ,

9 komentarzy "Pożyczki prywatne"

 1. Fabisiak napisał(a):

  witam pilnie potrzebuje 100 000,00zl. cena do uzgodnienia prosze o szybki kontakt

 2. stefka napisał(a):

  Witam!pilnie potrzebuję 150. tyś kredytu najlepiej na umowę -weksel .prowizja do uzgodnienia -pilne!!! proszę o pomoc!!!

 3. daro napisał(a):

  witam pilnie potżebóję 30000 tys prowizja do uzgodnieńia warunki i procent też pilnie proszę o kontakt

 4. anna napisał(a):

  Witam. Bardzo pilnie potrzebuję pomocy w załatwieniu pożyczki w kwocie 20000zł.umowa cywilnoprawna ,weksel. 664216205. Bardzo pilnie.

 5. Jerzy napisał(a):

  Witam, Potrzebuję pożyczki w kwocie 25.000 zł, umowa cywilno-prawna , weksel 691240027

 6. rafal napisał(a):

  witam potrzebuje pilnie pozyczki w kwocie 30000 prowizja warunki i procent do uzgodnienia
  papameczka@wp.pl

 7. PawelLk28 napisał(a):

  Witam potrzebuję pilnie pożyczki w wysokości 5.000żł na wykupienie mieszkania.

 8. Robert napisał(a):

  Witam. Pilnie potrzebuję pożyczki na 120 000zł. Wszystko do uzgodnienia bo nie znam się na tym. Jestem w trakcie sprzedaży działki poza tym za tydz zaczynam pracę w Austrii za naprawdę dobre pieniądze tak że wypłacalność będzie 100%

 9. magdalen 33 napisał(a):

  potrzebuje pożyczki w kwocie 10.000zł na potrzeby dziecka chorego i kilku niespłaconych rat, mój dochód to 2500zł miesięczny, spłata w granicach 500- 800zł, prosze o pomocnn1nn1nn1nn1

Leave a Reply

*