Kredyty i pożyczki online

Jak w rzeczywistości działają tak zwane kredyty lub pożyczki online? Przecież w świecie internetu mogłoby sie wydawać, że wszystko jest możliwe i takie rozwiązania jak kredyty czy pożyczki przez internet to już dzisiaj codzienność i sprawa prosta jak tak zwany bat. Nic bardziej mylnego.

W zdecydowanej większości oferty pseudo inwestorów to fikcja. Organizatorzy takich akcji to nierzadko oszuści wyłudzający wstępne opłaty od osób potrzebujących pożyczki lub kredytu. Jeśli naprawdę nie chce nam się wychodzić z domu i interesują nam kredyty online to korzystajmy tylko z usług rzeczywistych i znanych banków. Tak naprawdę tylko nieliczne banki mają w swojej ofercie takie produkty i są one dostępne tylko dla zaufanych i stałych klientów.

Są to najczęściej niewielkie sumy dostępne na koncie na zasadzie debetu lub karty kredytowej. Jeśli chodzi o wspomnianych wcześniej pożyczkodawców obiecujących kredyty i pożyczki online to pamiętajmy żeby nigdy nie płacić nawet złotówki z góry za rozpatrzenie wniosku. Uważajmy tez na różnego rodzaju sms reklamowane na stronach internetowych ponieważ najczęściej są one bardzo drogie i kosztują nie rzadko po kilkadziesiąt złotych za jeden sms. Prawda jest też taka, że chyba jeszcze nikomu nie udało się uzyskać kredytu lub pożyczki poprzez wysłanie wiadomości tekstowej zawartej na jakiejś stronie www.

Join the Conversation

2 Comments

  1. Witam jestem zainteresowany pożyczką w wys. 10000 tys. mam zły bik czy jest możliwa taka pożyczka proszę o pomoc w twj sprawie- pilne
    z poważaniem Darek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*