Articles Comments

Kredyty bez bik online

Uproszczenie procedury na podstawie której udzielane są kredyty spowodowało zwiększenie aktywności osób, które to zaczęły wybierać się do banku. Nic w tym dziwnego, gdyż uprzednio zdecydowanie mniej osób otrzymywało kredyt gotówkowy.

Co by tu jednak wiele nie mówić – oferta przedstawiona nam przez bank w zdecydowanej większości jest po prostu dużo lepsza, aniżeli ta, która to zostanie nam zaprezentowana przez różne zewnętrzne firmy. Niestety nie wszyscy będą mogli z niej jednak skorzystać, a to przez wzgląd na obłożone ograniczenia. W większości przypadków są to najzwyczajniejsze w świecie złe decyzje, za które to przychodzi tymże osobom w chwili obecnej boleśnie pokutować.

Zdawać musimy sobie sprawę, że niemalże każda decyzja ma mniejszy, czy też większy, wpływ na naszą przyszłość. Wracając jednak do tematu – dla takich właśnie osób przeznaczona będzie pożyczka dla zadłużonych. Z pozoru żadnego podstępu nie udaje nam się w tym dostrzec, kiedy to jednak przyjrzymy się temu wszystkiemu z bliska – na pewno dojrzymy pewne różnice. Przede wszystkim takie kredyty pozabankowe bez weryfikacji w BIK online będą obłożone dużo większym oprocentowaniem. Każdy chyba zdaje sobie sprawę z faktu, że kwestia oprocentowania wpływa na koszt.

Written by

· Tagi: , ,

2 komentarze "Kredyty bez bik online"

 1. Darek napisał(a):

  Witam-potrzebuje 15000tys pożyczki na jak najdłuższy okres czasu by
  > rata
  > była niska,mam złą historie kredytową w bik ,czy mogę starać
  się
  o
  > kredyt-sprawa bardzo pilna zależy mi na czasie i dyskrecji,mam
  stałą
  > prace zarabiam 2000tys netto ,nie mam zabezpieczenia hipotecznego ani
  poręczyciela i nie wysyłam pieniędzy przed uzyskaniem kredytu ponieważ
  naciągnięto mnie już kilka razy-pozdrawiam Darek : dariusz_42@wp.pl

 2. Anna napisał(a):

  Witam. Pilnie potrzebuję 22000zł na 6 lat. Mam umowę na czas nieokreślony.kamizelka21@onet.pl

Leave a Reply

*